Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kreacje weselnych gości 2018

postheadericon Sukienki na wesele

Wesele to najważniejszy dzień w życiu każdej dwójki ludzi, którzy postanawiają razem przeżyć życie. To oni, czyli Państwo Młodzi, powinni być gwiazdami na własnej uroczystości i to na nich powinny się skupiać spojrzenia wszystkich zebranych gości. Nie oznacza to jednak, że inne kobiety nie mają czuć się w swoich kreacjach jak księżniczki. Oczywiście królową tego niezapomnianego wieczoru jest niezaprzeczalnie Panna Młoda i nie wypada wyglądać piękniej od niej. Dlatego nie należy wybierać sukienek koloru białego. Jeśli już znajdą się wśród pań miłośniczki jasnych barw, to zaleca się im wybranie również jasnego koloru kreacji, ale innego niż biel. Może to być jakiś pastel, np. bardzo jasny róż. Jeśli chodzi o fason, oferta producentów jest bardzo zróżnicowana. Są w niej sukienki długie i krótkie, zabudowane i te bardziej odsłaniające kobiece wdzięki, na szelkach lub bez nich. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich propozycji przygotowanych przez projektantów. Jeśli ktoś jest zainteresowany, z pewnością nie będzie miał problemu ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie kreacji.

Jaka ona więc powinna być?
Przede wszystkim dopasowana do naszej figury. Na początek warto zastanowić się, co dokładnie chcemy podkreślić, co natomiast lepiej byłoby zatuszować. Sukienka nie powinna zbyt wiele odsłaniać. Te zbyt krótkie dobrze prezentują się na dyskotece, natomiast na weselu niekoniecznie. Ponadczasowym modelem są sukienki sięgające do kolan. Są to zarówno kreacje dla młodzieży jak i dla odrobinę starszych kobiet.

Przy doborze odpowiedniej sukienki trzeba również wciąć pod uwagę rodzaj weselnego przyjęcia. Jeśli jest to typowe wesele, rozpoczynające się w godzinach popołudniowych i trwające do rana, najlepiej założyć sukienkę koktajlową. Jeśli natomiast wybieramy się na wykwintne przyjęcie weselne odbywające się w godzinach nocnych odpowiedniejsza będzie suknia typowo wieczorowa.

W wybranej sukience kobieta powinna nie tylko pięknie wyglądać, ale również dobrze się czuć. Nie można zapominać, że wesele trwa zazwyczaj kilkanaście godzin. Warto więc zainwestować w kreację, w której będzie można przetańczyć całą noc.

Bardziej wybredne kobiety mogą zainwestować w dwie sukienki: jedną bardziej elegancką  na ślub, drugą natomiast wygodniejszą na wesele.

klasyczna mała czarna