Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sukienki wieczorowe tuszujące niedoskonałości figury 2018

postheadericon Stroje wieczorowe dla puszystych

Nie każda kobieta wybierając strój wieczorowy może sobie pozwolić na seksowną, obcisłą małą czarną. Panie, które w kwestii kilogramów zostały hojniej obdarowane przez naturę, muszą dokładniej przyjrzeć się ofercie producentów. Nie oznacza to jednak, że nie mogą one wyglądać pięknie i czuć się atrakcyjnie w sukience. Wręcz przeciwnie. Muszą jedynie pamiętać co chcą zatuszować, a jakie atuty wyeksponować. Każda kobieta ma prawo pięknie wyglądać w wybranej na wieczorowe wyjście sukni.

Głównym problemem wielu kobiet jest niezbyt płaski brzuch. To najczęstszy z tuszowanych mankamentów. Często również do tych kilku nadprogramowych kilogramów na brzuchu dochodzą grubsze ręce i szerokie ramiona. Panie, w stosunku do których ten opis sprawdza się co do joty, nie mogą jednak załamywać rąk. Jest sposób aby odwrócić uwagę od tych niedoskonałości. Wystarczy zainwestować w sukienkę z krótkim rękawem, która dodatkowo jest odcinana pod biustem. Kobiety posiadające kilka kilogramów więcej niż przeciętna waga z reguły mają również większe biusty od innych przedstawicielek płci pięknej. Należy więc przy jego pomocy odwrócić uwagę od tych niedoskonałości, o istnieniu których nie należy informować całego świata. Wspomniany wcześniej rodzaj sukienki jest do tego wprost idealny. Zamaskuje on bowiem niezbyt zgrabne ramiona i ukryje brzuszek, zaś duży dekolt skupi uwagę na pięknym biuście.

Teraz czas na radę dla kobiet o figurze gruszki, czyli tych, które mają wąskie ramiona i zbyt szerokie w stosunku do nich biodra. Co zrobić aby odwrócić od nich uwagę? Odpowiedź jest jedna. Należy wybrać wizytową sukienkę o kroju bombki. Podkreśli ona kobiecą talię, a jednocześnie zatuszuje okolice ud i pośladków. Bombki nie są zarezerwowane wyłącznie dla nastolatek. Starsze kobiety również mogą w nich dobrze wyglądać.

Są to ogólne rady odnośnie doboru stroju, który zatuszuje pewne niedoskonałości kobiecej figury. Nie można jednak kupić żadnej sukienki bez jej przymierzenia, sugerując się tym, że w teorii powinna ona dobrze wyglądać. Każda kobieta jest indywidualną postacią i może dobrze wyglądać w zupełnie czymś innym niż ogół przedstawicielek płci pięknej.

klasyczna mała czarna