Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sukienka + dodatki = kompletna kreacja 2018

postheadericon Dodatki do sukienek

Żadna, nawet najbardziej elegancka kreacja nie może funkcjonować sama. Konieczne są odpowiednio do niej dobrane dodatki. Co kryje się pod tą nazwą?

Przede wszystkim buty. Nie wystarczy, żeby się nam podobały. Muszą pasować zarówno do stroju, jak i do figury właścicielki. Inne bowiem obuwie powinny wybierać kobiety o długich nogach, a całkowicie odmienne te o niższym wzroście. Oferta producentów obuwia jest bardzo bogata. Można wybierać w rozmaitych fasonach, wzorach i kolorach. Do sukni wieczorowych najodpowiedniejsze będą buty pełne, natomiast do sukienek koktajlowych można założyć sandałki. Buty na wyjścia koniecznie powinny być na obcasie. Elegancki strój nie będzie się dobrze prezentować w towarzystwie żadnego innego obuwia. Do tego typu kreacji po prostu nie wypada założyć innych butów. Jedynym wyjątkiem są sytuacje, kiedy ze względów zdrowotnych można założyć wyłącznie płaskie buty. W takim wypadku idealnie sprawdzają się baleriny.

Równie ważnym dodatkiem, co buty, jest torebka. Oczywiście nie chodzi o te, które panie noszą na co dzień. Torebka wieczorowa powinna pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy, nie może być jednak za duża. Najlepszym rozwiązaniem jest typowa kopertówka. Jeśli chodzi o jej kolor to nie należy już dobierać go pod kolor zakładanej sukienki. Najlepiej gdy kontrastuje z wieczorową kreacją.

Kolejnym nieodłącznym dodatkiem do każdej sukienki jest odpowiednia biżuteria. Nie powinna ona być zbyt wyzywająca, aby nie odwrócić uwagi od samej kreacji. Nie można zapomnieć, że ma ona być dodatkiem do stroju, a nie jego zamiennikiem. Dlatego warto postawić na subtelne ozdoby ze srebra lub złota. Dodadzą one kobiecie niewidzialnego blasku, który pozwoli czuć się tego dnia wyjątkowo. Bardziej wyzywającą biżuterię, np. tak zwaną sztuczną warto zostawić na niezobowiązujące wyjścia ze znajomymi. Prezentują się one bowiem dobrze z mniej oficjalnym strojem niż wizytowa sukienka.

Szal nie jest może dodatkiem obowiązkowym, jednak nie zaszkodzi go wziąć ze sobą na wieczorne wyjście. Oprócz tego, że dodaje elegancji, zarzucony na ramiona idealnie chroni przed chłodem.

klasyczna mała czarna