Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sukienki na uroczyste wyjścia 2018

postheadericon Stroje wizytowe

Coraz popularniejszym modelem kreacji zakładanej przez kobiety na oficjalne wyjścia są suknie wizytowe. Podobnie jednak jak typowe suknie zakładane na wieczór nie jest to strój odpowiedni na każdą okazję. Warto wiedzieć, kiedy wypada go założyć, aby uniknąć popełnienia modowego faux-pas. Stroje wizytowe może nosić zarówno w dzień, jak i wieczorem. Odpowiadają one męskiemu ubraniu wizytowemu i oczywiście są zakładane na te same okazje. Stanowią strój oficjalny, co jednak nie oznacza, że uroczystyNależy zakładać go podczas oficjalnych imprez (np. wernisażu wystawy artystycznej), a także prywatnych, nieco bardziej uroczystych spotkań towarzyskich typu uroczysta kolacja, pod warunkiem jednak, że ich organizatorzy nie zaznaczą w zaproszeniach obowiązkowego stroju wieczorowego. Strój wizytowy ma przede wszystkim podkreślać uroczysty charakter wydarzenia. Należy o tym pamiętać przy jego wyborze.

Suknie wizytowe nie należą do kreacji zbyt wyszukanych, co jednak nie wyklucza ich elegancji. Podkreślają ją materiały z których są najczęściej wykonywane, tj. jedwab lub aksamit oraz dodatki, a mianowicie buty na wysokim obcasie i mała, gustowna torebka. Przyjęło się, że im późniejsza pora uroczystości tym suknia powinna być strojniejsza, z większą ilością dodatków.
Jeśli chodzi o długość, suknie wizytowe z reguły są dłuższe od koktajlowych. Tradycyjne suknie tego typu posiadają skromny dekolt i rękawy oraz brak im wycięcia na plecach. Kolory sukienek wizytowych nie są raczej zbyt intensywne.

Strój wizytowy to jednak nie tylko sukienka. W tej roli może również wystąpić garsonka lub kostium w stonowanych kolorach (czarny, granat, bordo, szary, złoto, srebro).
Oferta strojów wizytowych nie jest skierowana wyłącznie do kobiet, w dodatku dorosłych
Mężczyźni również pragną dobrze wyglądać podczas oficjalnych wyjść. Mają oni zdecydowanie mniejszy wybór, z reguły stawiają na garnitury. Mogą jednak postawić na mocny dodatek w postaci wyszukanego wzoru na krawacie. Ci, którzy preferują większą ekstrawagancję, mogą go zamienić na muszkę.
Producenci przygotowali również ofertę dla małych eleganckich dam. Sukienki dla dziewczynek są zdecydowanie delikatniejsze, z reguły sięgające swą długością do kolan.

klasyczna mała czarna