Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Alternatywa dla sukni wieczorowej 2018

postheadericon Sukienki koktajlowe

Nie na każde wyjście wymagające elegancji trzeba zakładać wieczorową suknię. Na formalne spotkania w ciągu dnia idealne są sukienki koktajlowe. Różnią się one od tych typowo wieczorowych przede wszystkim długością, bowiem z reguły sięgają do kolan. Charakteryzują się również żywszą kolorystyką, chociaż niewykluczone są również barwy pastelowe czy klasyczna czerń. Jeśli chodzi o fason czy wzór, tutaj panuje dowolność. Wszystko zależy od miejsca w jakie się wybieramy i charakteru danego spotkania. Z pewnością inny strój należy założyć na lunch w sprawach biznesowych, a zupełnie odmienny gdy jest to obiad bądź kolacja z przyjaciółmi. Na pierwsze z wymienionych spotkań lepiej wybrać skromniejszą sukienkę w bardziej stonowanych barwach, np. delikatnych pastelach. Ważniejszy bowiem jest cel w jakim przychodzi się spotkać, a kreacje nie powinna odwracać od niego uwagi. Gdy zaś chodzi o wybór sukienki na wspólne wyjście z przyjaciółmi można dopuścić odrobinę szaleństwa. Dozwolone jest eksperymentowanie z deseniami i kolorami. Wszystko zależy od charakteru i temperamentu kobiety, która zamierza ją założyć.

W zależności od tego, co zostanie założone jako dodatek do kreacji zyskuje ona bardziej dzienny lub wieczorowy charakter. Ubierając prosty żakiet można uzyskać kreację idealną na dzienne wyjście, np. na wernisaż wystawy malarstwa. Jeśli zostanie on zamieniony na np. błyszczący szal kreacja staje się odpowiednia na pójście na wieczorne przyjęcie.

Popularność tego typu sukienek wciąż rośnie. Nikogo ten fakt nie dziwi. Jeśli bowiem chodzi o elegancję to w niczym nie ustępują one innym wieczorowym kreacjom. Są natomiast wykonane z mniejszym przepychem, dzięki czemu kobiety czują się w nich bardziej komfortowo.

Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie kilka koktajlowych sukienek. Najpopularniejszą wśród nich, czyli tzw. „małą czarną” po prostu trzeba mieć w swojej garderobie. Niewiele jest bowiem okazji na które wymagana jest wieczorowa suknia. Zdecydowanie więcej jest sytuacji, w których panie chcą wyglądać zarówno elegancko, jak i czuć się kobieco. W końcu to strój jest jednym z ważniejszych czynników decydujących o dobrym samopoczuciu kobiety.

klasyczna mała czarna